Untitled Document

siena

2017 spalio 14 d., šeštadienį, 14 val., istorinėje Kauno pilies teritorijoje ir Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje (Papilio g. 7, Kaunas) vyks renginys,

skirtas paminėti Tado Kosciuškos 200-ąsias mirties metines. Numatoma Šv. Mišių auka, naujų narių priėmimas į LDK atminties organizacijas, Kilmės liudijimų įteikimas, inscenizuotas XVIII a. pab. – XIX a. pr. karių pasirodymas, nusipelniusių asmenų apdovanojimas LDK istorinės atminties organizacijų iniciatyva įsteigtu Tado Kosciuškos vardo garbės medaliu.
     Tadas Kosciuška (1746 – 1817) – Lietuvos, Lenkijos, Prancūzijos ir JAV nacionalinis didvyris, Lenkijos Karalystės ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės karo inžinierius, kovų už JAV nepriklausomybę dalyvis (1775 – 1783 m.), generolas, vyriausiasis ATR 1794 metų sukilimo vadas. T. Kosciuškos metai yra įtraukti į UNESCO 2016-2017 metais minimų sukakčių sąrašą.

Asmenys, norintys gauti kilmę patvirtinančius dokumentus ir insignijas šiame renginyje, prašymus ir savo dokumentus turi pateikti iki rugsejo 20 d.

Komentaras (0) Peržiūros: 108

Išleistas Lietuvos genealogijos ir heraldikos draugijos žurnalas "Genealogija ir heraldika" Nr.1. Žurnalo apimtis 120  psl., kaina 16 eurų.  Užsakius bus atsiųstas paštu. Platinamas bus tik per  draugiją. Norintys įsigyti, kreiptis į LDK Atminties rūmų direktorių Danielių Vervečką, tel. 8 686 04 624

Žurnalą galima bus nusipirkti ir Vilniuje, LGHD ir LDK Atminties rūmų renginiuose.

 zurnalas1 virseliai

 KLAIDŲ ATITAISYMAS
Apgailestaujame, kad žurnalo "GENEALOGIJA IR HERALDIKA" (2017, nr.1) 89-90 psl. sumaišyti vietomis Dilevičiaus-Taminsko, Stankūno-Šemetos, Šemetos-Šimkavičiaus, Šimkavičiaus-Stankūno herbai, be to, yra korektūros klaida PALEVIČIAUS pavardėje. Labai atsiprašome. Kai išleisime kitą žurnalo numerį, iš naujo atspausdinsime herbams skirtus puslapius, o kol kas juos pateikiame mūsų tinklalapyje.
Leidėjai

Komentaras (0) Peržiūros: 413

Maloniai prašome visus Kilmingųjų susivienijimo ir Kilmingųjų palikuonių bendrijos narius iki 2016 m.
rugsėjo 1 d.
susimokėti nario mokesčius. Kylus neaiškumams, kreiptis pas šių organizacijų kanclerius,  - informacija Kontaktų puslapyje.

Tikrųjų narių sąrašas bus skelbiamas svetainėje.

Komentaras (0) Peržiūros: 1397